V šolsko knjižnico Osnovne šole Nove Fužine so vpisani vsi učenci in strokovni delavci šole. Izposoja poteka brez članske izkaznice in je brezplačna.
Učenci 1. razreda imajo lahko izposojeno 1 knjigo za obdobje 21 dni. Vsi ostali učenci imajo lahko izposojene največ 3 knjige za 21 dni. Rok izposoje se lahko podaljša še za 21 dni, izjema so le knjige za domače branje, Cankarjevo tekmovanje, tuje bralne značke in novejše knjige, ki so med učenci zelo priljubljene.
Zamudnin knjižnica ne obračunava, a se ob daljšem zamujenem roku, učencem odreče izposoja, vse dokler ne poravnajo svojih obveznosti. Izgubljeno ali zelo poškodovano gradivo morajo učenci po dogovoru nadomestiti. Ob koncu šolskega leta morajo učenci vrniti vso izposojeno gradivo.

 

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost