Po lanski uspešni premieri 1. šolske tržnice, smo si obljubili, da si dogodek zasluži svoje nadaljevanje. Le – to smo v sredo, 29.5., tudi, upamo si trditi, več kot uspešno udejanjili. Prelisičili smo vreme, prestavili napovedan dogodek za en dan in tako doživeli dan s soncem obsijan, kar je pomembno pripomoglo k zanimivemu druženju, ki smo ga bili deležni. Napovedani program je obljubljal sledeče:
• stojnice (sadike, različni izdelki, prigrizki: palačinke in kokice, piškoti, oblačila
iz druge roke)
• tombola (glavna nagrada obisk Gardelanda za 2 osebi in druge bogate nagrade)
• zabava (gledališka predstava »Pekarna Mišmaš«, poslikava obraza, eko – modna revija)
• … in nenadejani dodatek: bogat srečelov.
Ploščad pred šolo je dihala v zares prijetnem vzdušju. Dišalo je po dobrotah, stojnice so ponujale raznovrstne kreativne izdelke, ustvarjene izpod spretnih rok naših učencev & njihovih učiteljev – mentorjev, spremljevalni program pa je dodobra popestril celotno dogajanje. Temperature so bile ravno pravšnje, le na tombolskem prizorišču so rasle iz minute v minuto 🙂 Ob koncu dogajanja, smo seveda prišli do vrhunca dneva: BINGO vzklika, ki pa je tokrat dobil svoj odmev. In sicer, namesto predvidenega enega zmagovalca za glavno nagrado, smo dobili kar dva oz. tako osrečili kar dve družini (v obeh je torej po en srečni potnik v Gardeland). Ker je srečo vedno vredno deliti, verjamemo, da je vse prav, tako kot je. Naj omenimo SPONZORJE, ki so velikodušno prispevali nagrade za našo tombolo in srečelov.
Iskrena hvala za vaš dragoceni doprinos <3 …… KLEMEN TRANSPORT, Športni center GEPARD, Salamander (Karmen Krešmanc), 17 SEVENTEEN GYM, Gostilna PIRC, FORTISSPA (solne sobe), Slovenske železnice, Zobozdravstvene storitve Almin Huskić s.p., VOLLEYBALL Ljubljana, NTC Ljubljana, WOOP, Frizerski salon V&B, Turistična agencija SCANDO Domžale, TPS IMP d.o.o, AGROLIT – prodajalna Vrtiček LJ-Polje, ŽIVEX trgovina Radomlje / Zg. Jarše, FINE CULINAR, Mercator, IMPULS Domžale, KIMI, Moja kmetija, MAKOM, Gostilna JURMAN, ND SLOVAN, ENZO grafika, frizerski salon MEDUSA, BLOCK CAFE, BENT, cvetličarna CVET Fužine.

Za konec pa: »Ni druge kot, da se vidimo na tržnici 2025, se strinjate?«
Foto – utrinki pa naj povedo več 🙂

(Skupno 830 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost