V SREDO, 8. 5. 2024, s pričetkom ob 9.00 uri, bo za učence od 1. do 9. razreda, potekal atletski športni dan na stadionu Slovan na Kodeljevem.

ZBOR UČENCEV BO OB 8.00 URI PRED ŠOLO. V spremstvu učiteljev razrednikov bodo v jedilnici prevzeli malico in se peš odpravili proti Slovanu.

Učenci bodo aktivni na različnih postajah, ki jih strnemo v dve skupini:

• Tekmovanja v atletskih disciplinah: teka na 60 m in 600 m (štejeta tudi za testiranje za ŠVK), met vortexa, skok v daljino (predmetna stopnja tudi suvanje krogle);
  • Dejavnosti za krepitev motoričnih spretnosti in učenju novih motoričnih veščin.

UČENCI NAJ BODO PRIMERNO OBUTI (športna obutev) IN OBLEČENI V ŠPORTNO OPREMO (vremenu primerno). S SEBOJ NAJ IMAJO OSVEŽILNO PIJAČO.

CENA ORGANIZACIJE ŠPORTNEGA DNE: 6 € (se poravna na položnici)

Zaključek športnega dne je predviden med 12.30 in 13.00 uro. Kosilo bo po prihodu nazaj v šolo.

V primeru slabega vremena se športni dan prestavi na kasnejši termin.