V začetku februarja smo obeležili Prešernov dan, slovenski kulturni in državni praznik. Tudi v 1. b-razredu smo se na prav poseben način poklonili našemu največjemu slovenskemu pesniku.

V okviru projekta »Menjaj branje in sanje«, katerega cilj je vzbuditi večje zanimanje za branje in knjigo med mladimi, smo tako organizirali izmenjavo knjig in revij. Učenci so v šolo prinesli svoje knjige in revije, ki so jih bili pripravljeni podariti sovrstnikom. Nabralo se jih je kar 47, od tega 44 knjig in 3 revije. Učenci so skupaj s starši v knjige napisali posvetila, lepe misli in citate.

Pripravili smo razstavo knjig oz. knjižno tržnico. Skupaj smo si ogledali vso prinešeno gradivo, prebrali zapise v njem in prelistali po ilustracijah. Po predstavitvi so si učenci izbrali toliko knjig ali revij, kot so jih sami prinesli v šolo. Izmenjava jim je bila zelo všeč in z veseljem so listali po novih knjigah, ki so si jih izbrali.

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost