V torek dopoldne so udeleženci tekmovali v orientaciji po dolini Kamniške Bistrice, iskali so skrite točke in odgovarjali na vprašanja, ki so bila zapisana na listih. Nobena skupina se ni izgubila, tako da se vsi dobro znajdejo v prostoru.

Po kosilu in družabnih igrah, smo se odpravili do slapa Orglice in partizanske bolnice Bela. Najpogumnejši so se okopali v mrzlem potoku pod slapom.

Zvečer smo si pripravili nahrbtnike za na sredino turo in se hitro zavili v tople spalne vreče.

V sredo ob 8.00 smo se v sončnem jutru pričeli vzpenjati proti Kamniškemu sedlu, nato pa zavili v Repov kot, kjer smo se dve skupini vzpeli na Kamniškega Dedca, ena pa je nadaljevala proti Staničevem vrhu, vendar so se nam kasneje tudi oni pridružili na Dedcu. Razgled so nam pokvarili oblaki, ki so ovili najvišje vrhove Kamniško – Savinjskih Alp. Popoldne smo počivali in se družili v taboru, zvečer pa ponovno zapeli ob tabornem ognju.

Če nam bo vreme danes naklonjeno, se bomo pomerili v mnogoboju, jutri in pojutrišnjem pa končno sledi poskus osvojitve najvišjega vrha, Grintovca.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost