Verjamemo, da čarobnost predprazničnega časa vabi iz nas vse tisto dobro, najboljše … S skupnimi močmi nam je tudi letos na šolskem odru uspelo pričarati tradicionalno decembrsko druženje ob glasbi, petju in plesu, ki smo ga kot že vrsto let do sedaj posvetili s plemenitim namenom in sicer s pomočjo ljudem v stiski. Zvezi prijateljev mladine Moste – Polje smo z zbranimi dobrinami (živila z daljšim rokom trajanja) pomagali pri njenem humanitarnem poslanstvu. Zbrali smo 55 škatel živil.
Hvala vsem, ki ste prispevali dobrine po svojih močeh kot tudi vsem nastopajočim, ki ste z nami delili svoje talente. Posebna zahvala pa seveda tudi gostu presenečenja, pevcu Roku Ferengji iz skupine Rok’n’Band, ki nam je s svojo prisotnostjo popestril večer.

IMG_1531

Slika 1 of 48

(Skupno 430 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost