V ponedeljek, 19.12.2022, smo odigrali še drugo tekmo prvenstva Ljubljane v odbojki. Tokrat smo gostili izkušeno ekipo Osnovne šole Karla Destovnika-Kajuha, ki je odlično odprla tekmo in z veliko razliko dobila prvi niz. Po začetni tremi so naše odbojkarice strnile vrste, se razigrale in izenačile na 1:1 v nizih. Sledila je napeta končnica. Dekleta so na obeh straneh prikazala odlično igro. Uspešne so bile v vseh prvinah, servisu, sprejemu in napadu. Glasno spodbujanje s tribune in taktične zamisli trenerke Maše pa so nam na koncu pomagali pri osvojitvi odločilnega niza in zmagi z 2:1. Naša ekipa starejših deklic se je kot zmagovalka iz območja Moste tako uvrstila v polfinale prvenstva in bo igrala na turnirju proti OŠ Sostro in OŠ Kolezija. 

Vsem tekmovalkam čestitamo in se veselimo polfinalnega turnirja!

(Skupno 188 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost