V ponos je bilo biti del dogajanja na naši šoli, na ta prav zimsko mrzel decembrski večer, ki je z  božično – novoletno – humanitarnim koncertom dodobra ogrel vse prisotne. Koliko truda, zanosa vseh sodelujočih in nastopajočih, koliko lepih energij in izmenjanih želja… ja, preprosto vedno znova lahko ugotovimo, da imajo »Fužine« VEEELIIIKOOO srce <3

Dejstvo je, da smo združeni v dobrem, poklonili sebi tako en čudovit večer, vsem pomoči potrebnim pa z zbranimi živili zagotovo prižgali lučko upanja za boljši svet… Vsem nastopajočim ter vsem vam, ki ste po svojih močeh ob tej priliki darovali živila za Zvezo prijateljev mladine Moste Polje in tako podprli njene plemenite namene, srčna hvala. Zbrali smo, do letošnjega leta rekordnih, 82 škatel hrane z daljšim rokom trajanja!!!

Naj nas v 2020-to pospremi sledeča misel: “Zapomni si, da majhna prijaznost ne obstaja. Vsako dobro dejanje ustvari spremembo, ki je brezmejna.” (Scott Adams)

Za učence in kolektiv OŠ Nove Fužine…

Barbara Čampa

Vabljeni k ogledu foto-utrinkov večera…

(Skupno 1.351 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost