Spoštovani starši,

kot je predvideno v LDN-ju OŠ Nove Fužine, bomo imeli v soboto, 11. 5. 2019, delovni dan (nadomešča se petek 3. 5. 2019). Organizacija sobotnega dneva bo potekala po naslednjem načrtu: (ne pride v poštev za 1., 5. in 9. razred)

  1. Pohod ob žici z razrednikom
  2. Pohod ob žici s starši
  3. Tek trojk

Obrazložitev:

Ad1) Učenci pridejo v šolo in skupaj z razrednikom in spremljevalcem odidejo na pohod ob žici. Prehrana (malica) je organizirana, kosila ni. Podaljšano bivanje ni organizirano. Podrobnejša navodila bodo učenci dobili od razrednika.

Ad2) Ker je bila želja na svetu staršev izražena, da naj bi se ta dan na pot spomina in tovarištva učenci odpravili skupaj s starši, bomo to omogočili, tako da učenci v šoli niso prisotni, ampak gredo skupaj s starši na PST.

Ad3) Že vnaprej so bile prijavljene skupine za tek trojk, ki so v organizaciji učiteljev športa.

Glede na to, da želimo vse tri možnosti upoštevati, potrebujemo natančno organizacijo, zato vas prosim, da razredniku (nujno) do srede 8. 5. 2019 do 12.00 ure sporočite udeležbo otroka na eno izmed možnosti. Ker je prijava trojk že sestavljena, razrednika o tem ne obveščate.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Damjana Korošec, ravnateljica

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost