Polni naziv poziva: Javni poziv za dodelitev računalniške opreme v izposojo v letu 2024 (2. javni poziv)
Objava razpisa: 2. 7. 2024 na spletni strani sklada, dne 15. 7. 2024 je bil poziv dopolnjen.

Rok prijave: Od 8. 7. 2024 do 23. 8. 2024 oz. do razdelitve razpoložljive računalniške opreme.
Predmet razpisa: dodelitev računalniške opreme v izposojo v letu 2024.

Pogoji za pridobitev:
Na javni poziv se lahko prijavi vlagatelj, ki na dan objave javnega poziva izpolnjuje oba pogoja:

1. je upravičenec do otroškega dodatka, uvrščen v PRVI ali DRUGI dohodkovni razred;
  2. ima vsaj enega otroka, ki je vključen v osnovnošolsko izobraževanje.

Na dopolnjeni javni razpis se lahko prijavijo tudi rejniki, ki izpolnjujejo zgoraj navedene pogoje.

Način oddaje vlog: Na vlogi je potrebno izpolniti vsa obvezna polja, jo podpisati in poslati po pošti ali vložiti osebno na naslov: Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije, Dunajska cesta 20, 1000 Ljubljana. Na kuverti naj bo pripis: »Vloga za 2. javni poziv MIRO«.

Več informacij: