Prva noč v Kranjski Gori je bila zelo mirna, zbudili smo se v jasno in hladno jutro. Po zajtrku smo se pripravili za odhod do nordijskega centra Planica. Včerajšnje spoznavanje z opremo za tek na smučeh se je izkazalo za zelo koristno, saj smo že zelo zgodaj napravili prve korake pri učenju teka na smučeh. Učimo se klasične tehnike teka in otroci so to naravno obliko gibanja zelo dobro osvojili že prvi dan. Seveda pri učenju niso manjkali niti padci in potem težavno pobiranje s tal. Okrog enajste ure se je prikazalo tudi sonce, ki je narisalo nasmeh na obraz vseh vadečih. Po kosilo smo se v dveh skupinah odpravili na bazen v hotel Larix oziroma na predavanje o Triglavskem narodnem parku. Zvečer je bil na programu še zabavni kviz. Sedaj pa se prijetno utrujeni odpravljamo k počitku.

IMG_9539

Slika 1 of 16

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost