Po lanskih več kot uspešnih nastopih deklet na Prvenstvu osnovnih šol Ljubljane v odbojki smo že nestrpno pričakovali začetek tekmovanj v ekipnih športih. V torek, 24.10., smo tako led prebili na gostovanju na Osnovni šoli Martina Krpana.

Dekleta so navkljub okrnjeni zasedbi pogumno in odločno začela tekmo. Hitro so prevzela pobudo v igri in vodstva niso izpustila do konca niza. Ta se je zaključil pri 25:17. Po menjavi strani smo nadaljevali z močnimi servisi, uigranimi napadi in spretnimi sprejemi. Tudi drugi niz smo dobili na prvo zaključno žogo z rezultatom 25:18. Ker se je tekma kar prehitro zaključila, smo v odličnem vzdušju odigrali še en prijateljski niz. 

Čestitke dekletom za zanesljivo zmago in napredovanje v naslednji krog tekmovanja!

 

(Skupno 351 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost