Pred nami je prva tradicionalna celoletna akcija – zbiranje zamaškov. Tako kot že nekaj let jih bomo tudi letos zbirali za Društvo za pomoč osebam z motnjami v razvoju “VESELE NOGICE”. S tem bomo pomagali izboljšati kvaliteto življenja otrok, ki so gibalno ovirani.

Zamaške zbiramo že petnajst let, v tem času smo  zbrali 350 velikih vreč, za kar se nam prejemniki najlepše zahvaljujejo.

POMEMBNO:

Zbiramo čiste zamaške oz. pokrovčke plastenk, začimb, sokov, gaziranih pijač, čistil, kozmetike, zdravil in vse tiste plastične zamaške, ki nosijo oznako za reciklažo.

NE zbiramo zamaškov od olja, kisa, mlečnih izdelkov, ker jih zaradi vonja ne moremo skladiščiti. Prav tako ne zbiramo prozornih pokrovov kisle smetane, margarin, namazov, skut, sladoledov in kovinskih pokrovčkov.

ČISTE zamaške lahko oddaste zabojnike za zbiranje zamaškov, ki se nahajajo pri vhodu v šolo.

Vljudno vabljeni k sodelovanju.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost