Na šoli od 29.11. do 10.12. poteka dobrodelna akcija, s katero želimo polepšati praznične dni otrokom.

Za Rdeči križ zbiramo zapakirano suho sadje. Z njim bodo  poleg ostalih dobrot napolnili darilne vrečke in jih izročili otrokom iz socialno šibkejših družin.

Že vrsto let pa v predprazničnih dneh zbiramo  mlečne čokolade brez polnjenja  za bolne otroke, ki zaradi cerebralne paralize večino časa preživijo v bolnišnici v  Stari Gori.

Decembra 2019 smo jim podarili 475 čokolad,v vseh letih do sedaj preko 4500. Lansko leto je žal naši dobrodelnosti prekrižala načrte epidemija.

Naj naša dobrodelnost tako kot vsako leto z vso srčnostjo privre na plan in z darovi, ki jih bomo podarili, ogrejmo čim več otroških src.

Zvonka Robič

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 5)