Ponoven začetek pouka za učence 6., 7. in 8. razreda

Obveščamo vas, da v sredo, 3. 6. 2020,  pričnejo  ob 8.30, s poukom še učenci 6., 7. in 8. razreda.  Deset minut pred začetkom pouka (8.20) se učenci zberejo na dvorišču pred glavnim vhodom, kjer počakajo učitelja/učiteljico, da jih pospremi v učilnico. Učenci bodo v spremstvu učitelja odšli v matične učilnice.

6.a učil. št 16 6.b učil. št 11 7.a učil. št 8 7.b učil. št. 25 8.a učil. št 9 8.b učil. št 3

V času pouka ne menjajo učilnic. Pouk poteka po urniku (kot pred COVID-19), z manjšimi prilagoditvami. Predure v sredo ni.

Število učencev v 6., 7. in 8. razredu je  enako kot pred  COVID-19.

Šolske potrebščine učenci prinesejo s seboj v šolski torbi.

Pri organizaciji pouka bomo upoštevali priporočila NIJZ in ZRSŠ.

V šolo še vedno vstopajo le učenci naše šole.

Učenci naj prinesejo podpisano izjavo starša o zdravstvenem stanju otroka.

Vsi zgoraj omenjeni učenci ne uporabljajo garderob. Pred učilnico se preobujejo v copate, obutev lepo zložijo pred učilnico.

Prehrana

Prehrana učencev v šoli bo organizirana po prijavah, kot pred COVID-19.  Kosilo za prijavljene učence bo v jedilnici takoj po končanem pouku. Morebitne spremembe prehrane sporočite pravočasno (romana.hlupic@guest.arnes.si).

Odhod iz šole domov:

Po končanem pouku se učenci ne zadržujejo v šoli, ampak odidejo domov.

Ravnateljica: Damjana Korošec