Projektna skupina učencev in učiteljev Get Moving (Erasmus+) je preteklo pomlad v okviru mednarodnega grafičnega bienala BIO25 v grajskem parku Fužine postavila mednarodno razstavo plakatov z naslovom “Sočutje za prihodnost”. V ta namen smo del projektnih sredstev namenili izdelavi stojal, v katerih so razstavni eksponati še posebej poživili sprehajalno pot v parku.
Ker v projektu razmišljamo trajnostno, smo se odločili, da bomo stojala s plakati iz parka prenesli v neposredno šolsko okolico. Pred nekaj dnevi smo postavili novo razstavo. Na poti v šolo si lahko ogledate čudovite kreativne izdelke, ki so jih ustvarili učenci v projektnih delavnicah.

Tako je Forma viva oz. razstava na prostem uradno zaživela.

Želimo si, da bi bila tudi v bodoče v ponos učencem, učiteljem, staršem in lokalni skupnosti.
Hkrati prosimo vsakega posameznike pripomore k temu, da bo razstava čim dlje ostala nepoškodovana.

Irena Babnik, koordinatorica projekta