Na vreme ne moremo vplivati, ne pustimo pa, da bi vreme negativno vplivalo na nas. Tako smo tudi ob celodnevnem deževju imeli zanimiv in doživet dan. Začeli smo ga z jutranjo telovadbo pred zajtrkom v telovadnici in potem tam tudi nadaljevali dopoldan. Ena skupina je imela namreč turnir v floorball, druga pa ogled nordijskega centra v pelerinah. Seveda sta se skupini zamenjali, da so imeli vsi priložnost igrati floorball z učitelji in se s palico nenamerno malo maščevati učiteljem. Noge so malo zabolela mogoče kdaj, dobre volje pa nam seveda niso izbili.

Po kosilu smo si ogledali film Tine Maze, 7toHeaven, izdelovali zapestnice, izvedeli veliko o planiških skakalnicah, se spet potili v telovadnici in ob tem seveda se veliko družili ter smejali.

Dan je bil zanimiv, vsi pa se seveda veselimo jutrišnjega sonca, ko bomo lahko cel dan uživali na smučeh. Dopoldne na alpskih, popoldan na tekaških.

Planica team 2018