Danes smo s 6. in 7. razredi odšli v zimsko šolo v naravi v Planico. Kljub slabšim napovedim nas je danes pričakalo sonce in veliko snega, tako na smučarski progi kot v okolici.

Po uvodnem sestanku smo najprej razdelili in pregledali vso smučarsko opremo, ki smo jo po kosilu že veselo uporabljali. Za polovico učencev so bili to prvi koraki na smučarskih smučeh in proti koncu dneva je večina že uspešno drsela na teh dveh drsečih ploskvah. Ostali pa smo že začeli z nadaljevalnimi vajami.

Zvečer pa smo odšli na zimski nočni pohod z lučkami. Učenci se odlično počutijo in se veselijo novih izzivov v prihodnjih dneh. Jutri je sicer napoved zelo slaba, kljub temu pa upamo, da bomo lahko naredili čimveč zavojev. Za naslednje dni pa naj bi nam tudi vreme bolj služilo.

Zimsko smučarski pozdrav,

mi vsi