KINODVOR
KDAJ? V petek, 22. 12. 2017 ob 10. 30
Prihod v šolo: 8. 20
Priprava na predstavo: do 9. 10
Malica: 9.10 – 9. 30
Odhod na končno postajo avtobusa št. 20: odhod avtobusa 9. 50
Predstava: (traja 1 uro in 23 minut)
Vrnitev v šolo: okoli 12. 30
Cena: 3.50 evra + vožnja (po položnici)

Pojdi z mano
Topla in napeta zgodba o odraščanju, ljubezni, prijateljstvu in junaštvu, ki nam izvirno postavlja vprašanje, kaj se zgodi, ko v današnjem svetu odpove tehnologija.
Režija Igor Šterk, scenarij Dušan Čater (po svojem istoimenskem romanu), fotografija Miloš Srdić, glasba Jura Ferina, Pavao Miholjević, montaža Peter Marković, igrajo Ivan Vastl (Manc), Mak Tepšić (Oto), Ronja Matijevec Jerman (Mina), Matija David Brodnik (Špurč), producentka Petra Vidmar, produkcija A.A.C. Productions, distribucija FIVIA – Vojnik
Festivali, nagrade FSF Portorož 2016; Schlingel 2016; Cinekid 2016.

Iz prve roke
»Moja želja je bila narediti v osnovi res dober mladinski film, a vendar takšen, da bi ga z veseljem gledale vse generacije. Imeli smo srečo, da smo odkrili štiri res izjemne mlade igralce, ki ponesejo film in ob katerih njegova zgodba res oživi. Prečesali smo celo državo in film posneli na spektakularnih prizoriščih ter tako pokazali Slovenijo, kot je še nismo videli.«
– Igor Šterk (režiser)